przeskocz do treści

Pracownia lutnicza Mardułów w Zakopanem, fot. K. Schubert MIK 2019

Jeszcze o nas usłyszycie!

Drodzy Uczestnicy i Uczestniczki Dni Dziedzictwa,
Szanowni Państwo,

informacja o obostrzeniach w związku z pandemią zastała nasz zespół w Zakopanem, gdzie wraz z gospodarzami obiektów omawialiśmy ostatnie szczegóły organizacji tegorocznych Dni Dziedzictwa.

W ciągu kilku dni musieliśmy podjąć wiele ważnych decyzji. Najpierw postanowiliśmy, że przenosimy Dni Dziedzictwa na wrzesień. Jednak dalszy rozwój sytuacji zmusił nas do kolejnego zrewidowania planów. Teraz musimy myśleć przede wszystkim o bezpieczeństwie – naszych gości, gospodarzy, przewodników i zespołu organizacyjnego.

Wydarzenie, które odbywa się jednocześnie w kilku miejscach w Małopolsce i obejmuje wiele punktów programu, które jest owocem współpracy wielu osób i podmiotów i w którym ostatecznie uczestniczą tysiące osób to ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Aby mogło się odbyć, wiele rzeczy musimy zaplanować i zorganizować dużo wcześniej. Obecnie szczegółowe planowanie jest jednak niemożliwe. Dlatego zdecydowaliśmy, że tegoroczne, XXII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego nie odbędą się w tradycyjnej formie. Obecnie pracujemy nad taką formułą tej niezwykłej edycji, która pozwoli wszystkim zainteresowanym na odkrywanie fascynującego dziedzictwa Małopolski, a nam na podtrzymanie relacji z Państwem i gospodarzami obiektów. 

Dziękujemy gospodarzom za zrozumienie i wspaniałą współpracę, a Państwu za wszystkie gesty wsparcia dobre słowa i docenienie naszej pracy. O dalszych działaniach poinformujemy pod koniec maja. Mamy nadzieję, że będziemy mieć dla Państwa dobre wieści!

Jeszcze o nas usłyszycie!

MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY W KRAKOWIE, ul. 28 Lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, tel.: +48 12 422 18 84, 631 30 70, 631 31 75, NIP: 675 000 44 88 | Projekt i wykonanie | Polityka prywatności | Jeśli nie oznaczono inaczej, wszystkie materiały na stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Małopolskiego Instytutu Kultury.